جستجو:
دکتر میلاد منصوری: نمونه رفاه آمریکایی را در زمان طاغوت مشاهده میکنیم، محمد رضا شاه پهلوی به دلیل دو فقر فکری، اول: به قیمت خیلی ارزان، کشور خیلی گران را در اختیار کامل آمریکا گذاشت.(توسعه وابستگی کامل پدید آورد)، دوم: به دلیل خودبرتر بینی خود از ملت، رفاه کامل را برای برای دربار طاغوتی می خواست و رفاه ضعیف تر را برای چند محلۀ مهم تبلیغاتی در شهر تهران و کشور می خواست. به همین دلیل، کشور پس از انقلاب ملت ایران آنقدر وابسته و ناتوان بود که حتی توان ساخت یک اسلحه تا تعمیر هواپیما و تولید حتی یک نان و پنیر را نداشت.
طی مصاحبه ای کوتاه با دکتر میلاد منصوری: خالص بودن، از جنس مردم بودن و همدرد مردم بودن، ساده زیستی در اوج قدرت، انتخاب زندگی زاهدانه ای و نشستن بر روی موکت و پوشیدن ساده ترین لباس ها و کفش های تولید کارگر ایرانی فقط از یک رجل با تقوا و پیرو خط عمار یاسر هست که تراوش می کند.
مطابق مصاحبه ای کوتاه با دکتر میلاد منصوری در مورد حضور یا فرار یک حکومتی در جنگ، ایشان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مدظله العالی را مثال زدند و نمونه ای بارز مطرح نمودند که رهبر فرزانه ای که با خردمندی کشور را طی چندین دهه از هر نوع تله شوم جنگی مصون نگه می دارد، ولی حتی در وقت ریاست جمهوری اش که یک رجل سیاسی با خدمات رفاهی عالی می توانسته باشد، اما با لباس رزم در جنگ تحمیلی در خطوط مقدم حضور لحظه به لحظه داشته است و سرنوشت نفوذ شوم دشمن را تغییر می دهد، و قبل از آن در جنگ های نامنظم داخل شهری حضوری جدی و تاثیرگذاری را داشته، دو مطلب کوتاه و درسی ساده که از ایشان فرا می گیریم عبارت است از؛(درس اول: خردمندی در پرهیز از جنگ بی دلیل، درس دوم: برای دفاع از کیان ایران اسلامی یک مدافع مسمتر در خط مقدم جنگ است حتی به وقت ریاست جمهوری اش)
حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای فرمودند: چنانچه جنایت رژیم صهیونیستی ادامه یابد، مسلمانان و نیروهای مقاومت بی‌تاب می‌شوند و دیگر کسی نمی‌‎تواند جلوی آن‌ها را بگیرد. ضمنا: ما نسبت به دنیای علم، از لحاظ علمی عقبیم. احتیاج به یک حرکت مبتکرانه‌ای است.
دکتر میلاد منصوری؛ امروز میتوانید با کمک های ویژه به محور مقاومت طلوعی بر پایان تاریخی تاریک را آغاز نمایید. فلسطین نیازمند حمایت قوی از جانب کشورهای اسلامی است. عمدتا تا به الان سازمان همکاری های اسلامی فقط ناظر اخبار نیروهای مقاومت بوده. سکوت هر مسلمان، تخریب و تضعیف آینده خود و دیگر مسلمانان است.
تعداد : 78     صفحه 1 از 9     2    3    4    5    6    7    8    9       صفحه بعدی
تحلیلیه گیتا
بازگشت به بالا