جستجو   :  
تعداد :35          صفحه 1 از 4
رئیس‌جمهور حسن روحانی: امسال با ویروس‌های کرونا و تحریم در جنگ هستیم
رئیس‌جمهور گفت: امسال سال سختی است؛ هم با ویروس تحریم و هم ویروس کرونا در جنگ هستیم، اما تمام تلاش خود را می‌کنیم که سختی مردم را بکاهیم.
ادامه ...
رهبر معظم انقلاب: ملت ایران در آزمون کرونا خوش درخشید، فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار محبت خدایی، ایرانی اسلامی ملت ایران، در مقابل روح وحشیانه غربی که برای یک دستمال توالت میجنگند و برای خرید اسلحه صف میکشند
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: انسان در مواجهه با هر مشکلی باید انتظار گشایش و فرج داشته باشد که این خود یک گشایش است.
ادامه ...
خاطره آیت‌الله العظمی خامنه‌ای از ۱۲ فروردین ۵۸
من البته در آن روز، روز رأی‌گیری کرمان بودم از طرف امام یک مأموریتی به من محول شده بود که بروم بلوچستان و سر بزنم به شهرهای بلوچستان و مردم آن‌جا را از نزدیک دیدار بکنم و پیام امام را برای آن مردم ببرم. پیام محبت و دلسوزی را ...
ادامه ...
رئیس جامعه المصطفی: انقلاب اسلامی از ابتدا بر وحدت، تقریب امت و برادری میان مسلمانان تأکید داشته است
گروهی از استادان دانشگاه‌های سوریه، در دیدار با رئیس جامعةالمصطفی، برخی از مشکلات جهان اسلام را مطرح ساختند و درباره آن با حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی به تبادل نظر پرداختند. حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عباسی گفت: مراکز علمی ما موظف‌اند در زمینه ترویج اندیشه وحدت و معرفی دوستان و دشمنان به مردم اقدامات مؤثری انجام دهند. انقلاب اسلامی از ابتدا بر وحدت، تقریب امت و برادری میان مسلمانان تأکید داشته است.
ادامه ...
رهبر انقلاب، خطاب به ملت ایران به‌مناسبت عید مبعث و سال نو: کدام عاقلی کمک آمریکا را که متهم به تولید ویروس است قبول می‌کند
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به اظهارات چندباره مقام‌های آمریکایی مبنی بر آمادگی برای ارسال کمکهای دارویی و درمانی در صورت درخواست ایران، گفتند: صحبتهای آمریکایی‌ها جزو حرف های بسیار عجیب است زیرا اولاً خودشان دچار کمبود شدید دارو و تجهیزات پیشگیری از بیماری هستند و برخی مسئولانشان صراحتاً از این کمبودهای وحشت‌آور سخن به میان آورده‌اند، بنابراین آنها اگر امکاناتی دارند به مردم خودشان برسند.
ادامه ...
رئیس جامعةالمصطفی: امام خمینی(ره) فقه را از کتابخانه‌ها به صحنه اجتماع آوردند
امام خمینی(ره) فقه را از کتابخانه‌ها به صحنه اجتماع آوردند.ویژگی برتر انقلاب، ولایت فقیه است که می‌تواند ارزش‌های انقلاب را حفظ کند و امروز یکی از نعمت‌های ملت ماست.
ادامه ...
زنان می‌توانند نتایج انتخابات‌ها را تغییر دهند، دست رئیس جمهور را در انتخاب وزیر زن بازبگذارند
رئیس جمهوری با تاکید بر اهمیت و لزوم مشارکت زنان در انتخابات اظهار کرد: در تمام انتخابات‌ها اگر زنان تصمیم بگیرند که شور انتخاباتی ایجاد کند، آنها قادر خواهند بود تا افرادی را که افکار و تصمیماتشان برای جامعه مفید تر است انتخاب کنند.
ادامه ...
حیرت ناظران جهانی از تاب‌آوری ملت ایران مقابل غول وحشی آمریکایی
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به برنامه ریزی اندیشکده ها و تبلیغات گسترده رسانه های غربی برای قانع کردن ملت ایران به‌منظور کوتاه آمدن در مقابل آمریکا تأکید کردند: ملت ایران به لطف خدا تاکنون ایستاده است و از این پس هم خواهد ایستاد اما این ایستادگی نیازمند تزریق مستمر نیروی معنوی به جامعه است.
ادامه ...
سردار سلیمانی از نگاه سید حسن نصرالله، در گفت‌وگویی تفصیلی به بیان ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی پرداخت.
سید حسن نصرالله در گفت‌وگویی تفصیلی به بیان ابعاد مختلف شخصیت سردار سلیمانی پرداخت.
ادامه ...
آلکساندر دوگین، نظریه پرداز فلسفه سیاسی روس و مشاور ارشد ولادیمیر پوتین گفت: همه ما از شهادت ژنرال قاسم سلیمانی متأثر شدیم اما باید توجه داشت که هیچ شخصی طراز انسانی و نظامیش در حد ژنرال سلیمانی نیست که بتوان از او انتقام گرفت.
آلکساندر دوگین، نظریه پرداز فلسفه سیاسی روس و مشاور ارشد ولادیمیر پوتین گفت: همه ما از شهادت ژنرال قاسم سلیمانی متأثر شدیم اما باید توجه داشت که هیچ شخصی طراز انسانی و نظامیش در حد ژنرال سلیمانی نیست که بتوان از او انتقام گرفت.
ادامه ...

صفحه بعدی    1    2    3    4   

بازگشت به بالا