جستجو   :  
تعداد :10          صفحه 1 از 1
همه قول‌ و قرارهای فتحعلی‌شاهی
یک آبان‌ماه مصادف با سال‌مرگ فتحعلی‌شاه، دومین شاه از دودمان قاجار است که از سال ۱۱۷۶ خورشیدی به مدت ۳۶ سال و ۸ ماه بر ایران فرمانروایی کرد. نام فتحعلی‌شاه‌ قاجار در ذهن ما معمولا چند قرارداد تاریخی ننگین را یادآوری می‌کند. اما شاه قاجار در مدت سلطنت ۳۶ ساله‌اش چند قرارداد امضا کرد؟
ادامه ...
رئیس‌جمهور: اجلاس قزاقستان یکی از اجلاس‌های بسیار مهم درباره دریای خزر است
رئیس جمهور به منظور شرکت در اجلاس سران کشورهای ساحلی دریای خزر با بدرقه معاون اول رییس جمهور و مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل، تهران را به مقصد آکتائو قزاقستان ترک کرد.
ادامه ...
توسعه بندر چابهار از هند، در چاله فشارهای آمریکا می‌افتد
به نظر می رسد که برنامه هند برای توسعه بندر شهید بهشتی چابهار در جنوب شرقی ایران تحت تاثیر سیاست های خصمانه دولت ترامپ علیه ایران با چالش‌هایی مواجه شده است.
ادامه ...
26 قربانی در حمله انتحاری داعش در تدمر سوریه
گروه تروریستی داعش به یک مقر نظامی در شرق شهر تدمر مرکز سوریه با عملیات انتحاری حمله کرد که در جریان آن 26 تن کشته شدند.
ادامه ...
قاسمی: با همه گپ می‌زنیم/ چارت نهایی وزارت خارجه به‌زودی مصوب می‌شود
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان می‌گوید تنها چند کشور بی هویت در منطقه با ترامپ و رویکرد ضدایرانی وی همصدا هستند.
ادامه ...
سرویس امنیتی روسیه یک گروه تروریستی داعش را منهدم کرد
سرویس امنیتی روسیه یک گروه تروریستی را منهدم کرده که قصد منفجر کردن اماکن شلوغ و تاسیسات زیرساختی این کشور را داشته‌ است.
ادامه ...
شمخانی در مصاحبه با روزنامه کامرسانت : ایران آماده اعزام نظامیان خود برای حفظ نظم در مناطق کاهش تنش است
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ایران در مبارزه با تروریسم و برقراری صلح و ثبات در سوریه بسیار جدی است و اگر از ماخواسته شود تا اقدامات مضاعفی انجام دهد، از جمله اعزام نظامیان خود برای حفظ نظم و امنیت در مناطق کاهش تنش، ما آمادگی داریم.
ادامه ...
ایروان: سیاست‌های مخرب ترکیه در منطقه، آنکارا را منزوی می‌کند
وزیر دفاع ارمنستان ضمن انتقاد از سیاست‌هایی که دولت ترکیه در منطقه دنبال می‌کند، تأکید کرد چنانچه آنکارا به رویکرد «به شدت مخرب» خود در منطقه قفقاز جنوبی ادامه دهد، در فرایندهای سیاسی منطقه‌ای صرفا خود را بیش از پیش منزوی می‌کند.
ادامه ...
مرگ امیر داعش در شمال قفقاز
دستگاه امنیتی روسیه « FSB» روز یکشنبه از کشته شدن امیر داعش در شمال قفقاز خبر داد.
ادامه ...
حضور ظریف در ضیافت شام نخست‌وزیر هند
محمد جواد ظریف در نشست مشترک اقتصادی ایران و هند: ایران و هند دو کشور دوست هستند که در قالب جنبش عدم تعهد نیز با یکدیگر همکاری دارند.
ادامه ...

   1   

بازگشت به بالا