جستجو:
رژیم صهیونیستی در حادثه‌ی طوفان‌الاقصی ضربه فنی شد. همچنین ایشان فرمودند: با مسئولانِ بین‌المللیِ ورزش خیلی حرف داریم، به آنها خیلی ایراد داریم؛ روزی باید به این ایرادها عادلانه رسیدگی بشود. امروز قدرتهای استعمارگر و استثمارگر و مستکبر، تقریباً پشت سر همه‌ی مراکز بین‌المللی ایستاده‌اند و مانع از بررسی عادلانه‌اند، امّا یک روز ان‌شاءالله نوبت بررسی عادلانه به این چیزها خواهد رسید.
پیشنهاد ایران جهت برگزاری نشست فوق‌العاده سازمان همکاری اسلامی با موضوع فلسطین
آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی جلوگیری از زیاده‌خواهی سلطه‌طلبان را از جمله انتظارات مردم از سازمان ملل دانست و بر آمادگی ایران در مشارکت برای گسترش صلح و امنیت در جهان و جلوگیری از ظلم به ملت‌ها تأکید کرد.
باشگاه الهلال عربستان در صدد جذب لیونل مسی/ ورزشی
1401/10/18
زمزمه‌های پیوستن فوق ستاره تیم ملی پرتغال به النصر عربستان مدتی است که سوژه داغ رسانه‌های ورزشی است و در این میان یک نشریه اسپانیایی به خانه‌های مجللی پرداخته که می‌توانند اقامتگاه ستاره اسبق باشگاه رئال مادرید باشند.
1401/10/10
مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح با حضور فرمانده کل قوا
درگذشت دختر جوان دل ما را هم سوزاند، اغتشاش‌ها و ناامنی‌ها، طراحی آمریکا و رژیم غاصب و جعلی صهیونیستی بود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تعطیلی مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و دبستان‌های استان تهران به دلیل قرارگیری شاخص هوا در وضعیت ناسالم خبر داد.
تعداد : 171     صفحه 1 از 19     2    3    4    5    6    7    8    9    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19       صفحه بعدی
تحلیلیه گیتا
بازگشت به بالا