جستجو   :  

واکنش دانش‌آموختگان صنعت نفت به بدعهدی دولت آقای روحانی! از رأی‌دادن به شما پشیمانیم/حقوق شهروندی را اول به «زنگنه» آموزش دهید

روز گذشته (جمعه، 3 دی‌ماه) جمعی از دانش‌آموختگان نفتی در نامه‌ای خطاب به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور خواستار توجه به تعهد وزارت نفت نسبت به استخدامشان در این وزارتخانه و توجه دولت به این تعهد مانند سند حقوق شهروندی شدند.

متن کامل نامه دانش‌آموختگان نفتی خطاب به رئیس‌جمهور را در اینجا بخوانید.

بنابراین گزارش چندی پیش دانش‌آموختگان صنعت نفت در راستای اجرایی شدن وعده دولت و وزارت نفت برای استخدامشان در شرکت ملی نفت به‌‌مدت سه هفته مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

فارغ‌التحصیلان دانشکده صنعت نفت معتقدند که طبق آئین‌نامه این دانشکده، باید با شرط معدل و پس از فارغ‌التحصیلی به استخدام وزارت نفت درآیند؛ البته روند استخدام آنها انجام شده که با دستور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، این روند متوقف شده است.

پیشتر، عبدالنبی هاشمی رئیس دانشگاه صنعت نفت در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه باشگاه پویا نیز گفته بود که باید وزارت نفت دانشجویان صنعت نفت را جذب کند.

همچنین این دانشجویان پس از تجمع سه‌‌هفته‌ای مقابل خانه ملت و رایزنی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکل‌شان، بیانیه‌ای مبنی بر تعلیق تجمعاتشان صادر کردند تا مسئولان ذی‌ربط خواسته‌شان را پیگیری کنند.

 

منبع: خبرگزاری گیتا

تاریخ درج  :  1395/10/4  
تعداد بازدید تا کنون :962

نطرات کاربران

 

بارها در چند سال اخیر این جمله را از مسولین بلند پایه برجام شنیده ایم ((( ایران حق خود را در واکنش به هرگونه بدعهدی آمریکا محفوظ می داند))) حال سوال اینست که باتوجه به در اختیار داشتن یک انبار واکنش ایا میشود با فروش این همه واکنش انبار شده با دیپلماسی چیزی عاید مردم گشنه کرد تا ملت اینهمه هزینه انبارداری نپردازد ترسو دایما میگه بیای جلو میزنم میره عقب و شجاع یکدفعه 6 تا موشک میزنه میره جلو \r\n

نوشته شده در ۳۱ تیر ۱۳۹۶ توسط مجید


ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی
بازگشت به بالا