جستجو   :  

آیت‌الله سیستانی حمله آمریکا را محکوم کرد، حوادث و بحران‌ها پی در پی رخ می‌دهد و کشور را به سمت خطرناک‌ترین مراحل می‌کشاند. حمله‌ای که به شهادت شماری از قهرمانان عرصه‌های پیروزی علیه تروریست‌های داعش منجر شد

 

مرجعیت دینی عراق گفت: آنچه در نزدیکی فرودگاه بغداد رخ داد تجاوزی بی رحمانه بود.

 

به گزارش گیتا، عبدالمهدی کربلایی، خطیب جمعه کربلا و نماینده آیت‌الله سیستانی، مرجع عالیقدر شیعیان عراق در خطبه‌های نماز جمعه امروز، حمله تروریستی آمریکا را که به شهادت سردار سلیمانی و جمعی از همراهانش منجر شد، محکوم کرد.

 

وی تاکید کرد: ترور ابومهدی المهندس و سردار سلیمانی نقض حاکمیت عراق و قوانین بین‌المللی است.

 

کربلایی به نقل از آیت‌الله سیستانی گفت: حوادث و بحران‌ها پی در پی رخ می‌دهد و کشور را به سمت خطرناک‌ترین مراحل می‌کشاند. از حمله مجرمانه به پایگاه‌ نیروهای عراق در شهر القائم که به شهادت و زخمی شدن ده‌ها تن از فرزندان مبارز عراقی انجامید تا حوادث تاسف‌باری که ظرف چند روز اخیر بغداد شاهدش بوده و حمله ظالمانه به نزدیکی فرودگاه بین‌المللی بغداد در شبی که گذشت، همگی نمود نقض آشکار حاکمیت عراق و منشورهای بین‌المللی است، حمله‌ای که به شهادت شماری از قهرمانان عرصه‌های پیروزی علیه تروریست‌های داعش منجر شد. این قبیل رخدادها و امثال آن هشداری است بر اینکه کشور در آستانه اوضاع بسیار سختی است. لذا از طرف‌های ذی ربط می‌خواهیم ضمن خویشتن‌داری، خردمندانه اقدام کنند و از خداوند متعال می‌خواهیم که از عراق و مردمش در برابر شر اشرار و کید ظالمان حفاظت کند. 

 

منبع: خبرگزاری گیتا

انتهای پیام/

 

تاریخ درج  :  1398/10/14  
تعداد بازدید تا کنون :95

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی
بازگشت به بالا