ظاهر دموکراتیک نما و باطن تحکم گرای آمریکایی برای حراج منابع ملت هاست

 

 در مصاحبه ای با دکتر میلاد منصوری در باب حرکت و عمل آمریکایی ها (پمپئو و...) با گروهک منافقین، اینطور مطرح کردند:

میلاد منصوری

 

حمایت از گروهک منافقین: نقشه جدید آمریکایی ها برای حراج منابع و تجزیه ایران اسلامی است، گربه محض رضای خدا موش نمیگیرد. آمریکایی ها بعد از سقوط حکومت سلطنتی طاغوت، و پیروزی انقلاب اسلامی ملت بزرگ ایران، این روزها خیلی خیلی دلتنگ بوی نفت و خاک معدنی و منابع طبیعی ایران اسلامی شده اند. این موشی (گروهک منافقی) که آمریکایی ها شکار کردند هدفشان بلعیدن منابع و منافع هست، اما ملت بزرگ ایران اسلامی هوشیار است.

آمریکایی ها این دفعه، بر سر ایران اسلامی، برای گروهک منافقین قمار ریخته اند. هرگز غربی ها بر سر رضای خدا، تاس نمیریزند که جفت شش بیاید.

 

آمریکایی ها مدام از دموکراسی صحبت می کنند، بعد با حرکتی کاملا ضد دموکراتیک، برای ملت ها نظیر ملت بزرگ ایران اسلامی؛ بدون توجه به افکار و خواستگاه ملت بزرگ ایران اسلامی، رئیس جمهوری تحکم می کنند، آن هم از گروهکی منافق که برای منافع حزب خود، زمانی با صدام دیکتاتور هم پیمان شده و شریک دزد و رفیق قافله شده بودند.

 

این رفتارهای بین المللی آمریکایی یک رفتار تحکمی است نه یک دموکراسی

 

در طول تاریخ، آمریکایی ها مداوم به دنبال منابع مفت دیگر کشورها بودند که با ظاهری دموکراتیک نما، و با باطنی تحکم گرا به دنبال تاراج منابع ملت ها بوده اند.

 

دکتر میلاد منصوری

1401/10/03

انتهای مصاحبه/