جستجو   :  
تعداد :59          صفحه 6 از 6
مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری البرز: فساد، اختلاس و آقازاده‌ها کنترل شرایط اقتصادی را سخت کرده‌ است
مدیرکل دفتر هماهنگی اقتصادی استانداری البرز گفت: بدون شک وقتی روز به روز قیمت دلار، سکه، کالاهای اساسی و مصرفی، دارو و حتی خدمات بالا می‌رود، دعوت مردم به صبر و آرامش کار ساده‌ای نیست و تازه در این شرایط انتشار اخباری مبنی برای فساد و اختلاس برخی و همچنین زندگی مرفه و بی درد برخی آقازاده‌ها داغ بیشتری بر دل مردم می‌گذارد و کنترل شرایط را سخت تر می‌کند.
ادامه ...
بعضی موارد نقض حقوق شهروندی در سال‌های اخیر
۱۴ مرداد سالروز نخستین عقب‌نشینی استبداد در برابر مردم ایران و ایجاد مفهومی به عنوان حقوق شهروندی در کشور ماست؛ سالروز امضای فرمان مشروطیت. چیزی حدود ۱۱۱ سال بعد نخستین منشور حقوق شهروندی ایران به امضای رئیس‌جمهور وقت، حسن روحانی رسید. اینک در آستانۀ صد و دوازدهمین سالگرد مشروطه، دستیار ویژۀ رئیس‌جمهور وعده داده است در این روز گزارشی از وضعیت اجرایی حقوق مطرح شده در این منشور ارائه شود. پیش از این سررسید مروری می‌کنیم بر مواردی که در این دو سال تغییری منفی «یا مثبت» را در آن‌ها شاهد بوده‌ایم.
ادامه ...
ستادکل و مجلس با طرح سربازی حرفه ای مخالفت کردند، چرا واقعا
معاون حقوقی و امور مجلس ستادکل نیروهای مسلح از مخالفت ستادکل با طرح اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی که در رسانه ها تحت عنوان داوطلب بسیجی و خدمت حرفه ای مطرح شده بود، خبر داد.
ادامه ...
عدالت سوسیالیست ها یا عدالت دموکراتیک یا عدالت مارکسیست ها / تعریف درست از اصل عدالت چیست؟
عدالت در نظریه های متفاوت تعاریف متفاوتی دارد که این تعاریف از جهاتی درست و از جهاتی نیز قابل استناد نمی باشد. در تحلیل پیش رو به تعریف درست عدالت پرداخته شده است.
ادامه ...
دریچه ای جدید در: بازخوانی مبانی نظری انقلاب اسلامی
به دعوت پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق(ع) دکتر مصطفی ملکوتیان استاد و مدیر گروه علوم سیاسی و سردبیر پیشین مجله سیاست دانشگاه تهران به طرح مبانی نظری انقلاب اسلامی پرداخت.این نشست در چهارشنبه 26 مهر 1396 در جمع پژوهشگران،رؤسای پژوهشکده ها(علوم سیاسی و رفتاری-اجتماعی) و رئیس اندیشکده و به دبیری دکتر مرتضی شیرودی برگزار شد.
ادامه ...
حمایت از احزاب در جهت دموکراسی است یا سوسیالیست؟
یکی از روش های رسیدن به دموکراسی وجود احزاب متعدد با متد های متفاوتی است که مقتدرانه می توانند نقش رابط بین دولت و ملت را ایفا کنند.حمایت از احزاب بیشتر به تز سوسیالیست نزدیکتر است تا تحقق یک دموکراسی
ادامه ...
سه گام مقابله با تحریم ها، از نظر رضا زمانی
مقابله با تحریم ها توسط مسئولان دولت و مجلس سیلی نهایی به دشمنان است.
ادامه ...
زیباکلام در اردبیل: بسیاری از شکست های اقتصادی دولت یازدهم ناشی از وجود اقتصاد دولتی است
صادق زیباکلام در اردبیل گفت: بسیاری از شکست های اقتصادی دولت یازدهم ناشی از وجود اقتصاد دولتی است.
ادامه ...
صادق زیباکلام: رئیس‌جمهور در زمینه خروج از رکود موفق نبود/ دولت روحانی نتوانست از آمار بیکاری بکاهد
فعال سیاسی اصلاح‌طلب تصریح کرد: در زمینه خروج از رکود دولت روحانی چندان نتوانسته دستاورد محسوسی برای طبقات مختلف جامعه به وجود آورد. همچنین در زمینه اشتغال نیز تیم اقتصادی روحانی نتوانسته از میزان آمار بیکاری بکاهد.
ادامه ...

   1    2    3    4    5    6    صفحه قبلی

تحلیلیه گیتا
بازگشت به بالا